Jak zamieścić ogłoszenie


Zamieszczenie ogłoszenia na stronie internetowej bazarowo.pl jest bardzo proste i nie wymaga żadnej rejestracji. Darmowe ogłoszenia bez rejestracji mogą dodawać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.

Instrukcja zamieszczania ogłoszeń:

 1. Kliknij na przycisk „Dodaj ogłoszenie“.
 2. Wybierz kategorię swojego ogłoszenia (kategorię możesz zmieniać w każdej chwili podczas zamieszczania ogłoszenia).
 3. Wybierz podkategorię swojego ogłoszenia. ( Dokładny wybór kategorii i podkategorii pozwoli użytkownikom na szybsze znalezienie konkretnego przedmiotu lub usługi)
 4. Przed zamieszczeniem ogłoszenia prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM obowiązującym na portalu bazarowo.pl
 5. Uważnie wypełnij kwestionariusz swojego ogłoszenia. Jeśli chcesz otrzymywać wiadomości o dodaniu ogłoszenia, wygaśnięciu jego ważności i możliwościach jego promowania, nie zapomnij wpisać swojego adresu mailowego w odpowiednim polu.
 6. Wyślij wypełniony kwestionariusz, a w następnym kroku sprawdź czy wszystko jest w porządku.
 7. System będzie Ci oferował możliwość promowania ogłoszenia. O zaletach ogłoszeń promowanych znajdziesz więcej informacji w sekcji PROMOWANE OGŁOSZENIA (promowanie w trakcie przygotowywania). Tam znajdziesz też cennik ogłoszeń promowanych i dokładne instrukcje sposobu promowania ogłoszeń.
 8. Jeśli w tej chwili nie jesteś zainteresowany promowaniem swojego ogłoszenia lub chcesz to zrobić później, zamieszczenie darmowego ogłoszenia jest gotowe. Jeśli podałeś swój adres mailowy, dostaniesz automatyczne potwierdzenie zamieszczenia Twojego ogłoszenia
 9. Jeśli chcesz promować swoje ogłoszenie, wybierz sposób płatności:
  a) Przez wysłanie SMS
  b) Płatności przy pomocy kanałów bankowych
 10. Postępuj według instrukcji. O aktywacji usługi promowania ogłoszenia zostaniesz automatycznie poinformowany na Twój adres e-mail.
 11. Wszystkimi swoimi ogłoszeniami możesz zarządzać w sekcji MOJE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie będzie ważne przez 60 dni, po tym czasie zostanie automatycznie usunięte. Istnieje możliwość wcześniejszego usunięcia lub edycji ogłoszeń, np. zmiany treści, ceny itp.

Inne usługi portalu:

 1. „OBSERWOWANIE“ ogłoszeń. Poszukując konkretnego przedmiotu bądź usługi masz możliwość dodania ogłoszeń do OBSERWOWANYCH. W tym miejscu znajdą się wszystkie wybrane ogłoszenia, których nie musisz znów szukać. Jeśli podałeś swój adres e-mail, automatycznie dostaniesz wiadomość o zmianie ceny lub treści obserwowanych ogłoszeń. Podanie adresu e-mail jest korzystne również z tego powodu, iż podczas przeglądania ogłoszeń na innym komputerze ogłoszenia dodane do obserwowanych nie będą widoczne bez uprzedniego podanie swojego adresu e-mail.
 2. „DODAJ OPINIĘ“. Portal umożliwia ocenianie i komentowanie innych użytkowników portalu, wystawianych przez nich przedmiotów i świadczonych usług.

Korzystanie ze wszystkich usług podlega zasadom podanym w dziale REGULAMIN.

W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z nami przez wypełnienie KWESTIONARIUSZA KONTAKTOWEGO lub wysłanie wiadomości na adres e- mail: kontakt@bazarowo.pl .